Odkurzacz Xiaomi STYJ02YM video MOPOWANIE - brat bliźniak Viomi V2 PRO

Odkurzacz Xiaomi STYJ02YM video MOPOWANIE - brat bliźniak Viomi V2 PRO

To nie jest jeszcze pełna recenzja. Na nią musicie jeszcze chwilę zaczekać, ale z tym nie mogłem zaczekać tak długo! Joniecznie musicie zobaczyć jaki przeskok technologiczny został dokonany w kwestii mopowania - mam wrażenie, że ten robot jest lepszy niż Roborock S6!

Pierwsze wrażenia po zakupie tego robota opisuję tutaj: Odkurzacz Xiaomi STYJ02YM video unpack - (Viomi V2 PRO) oraz szybkie porównanie z Roborock S50 - więc bardzo proszę zapoznaj się pierw z tym materiałem. Mały spojler: wjedzie tam gdzie nie chciał wjechać S50! W tym artykule opisuję również jak zmienić język odkurzacza na Angielski. 

Odkurzacz znajdziesz w aktualnej promocji tutaj - zamówienie szło do mnie 4 dni (wysyłka z Europy u mnie było to z Polski), więc nie musicie się martwić o CŁO ani VAT.

Jeden ogromny minus jeżeli macie duże mieszkanie, czyli powyżej 60m2 podłóg do mopowania. 

Ze względu na bardzo dużą ilość wody, którą możemy dystrybuować odkurzacz (3 stopnie ustawianie w aplikacji) - pojemnik 2w1 starczy nam na 40m2 podłogi - czyli mieszkanie do 60m2. Jeżeli macie większy metraż to dolewacie w trakcie pracy wody albo kupujecie zbiornik wyłącznie na wodę, niestety wtedy nie możecie odkurzacz i mopować jednocześnie. Zbiornik 2w1 jeżeli chodzi o ilość wody można porównać z tym w Roborock S6 czy S5. 

A teraz czas na ten prawdziwy minus - brak podkładki przy stacji bazowej jaką miąłem w Roborock S5 - jeżeli zapomnimy o wyjęciu MOPA to zmoczymy sobie pod nim konkretnie podłogę przy bazie - wszystko fajnie gdy mamy go na kafelkach - jednak ja go trzymam pod RTV w pokoju dziennym gdzie mam panele... Więc trzeba go łapać w drodze, bo MOP jest z tyłu odkurzacza a on tyłem przecież parkuje aby podłączyć się do ładowania!

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier Pro H

Od: 795 zł 1110 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Jest to najnowszy i najmocniejszy model, a zarazem największy i najdroższy - posiada zupełnie inne wymiary filtrów niż pozostali bracia, więc zwróćcie na to uwagę (oraz ich cenę) przy jego zakupie. Urządzenie posiada cały dobrobyt ekosystemu Xiaomi. 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub