SONOFF S26 WiFi Smart Plug

SONOFF S26 WiFi Smart Plug

SONOFF S26 WiFi Smart Plug - gniazdko sterowane po WiFi - to podstawowy model (i najtańszy) który powinien zagościć w Twoim domu.

SONOFF S26 kupisz za mniej niż 11$ / 45 zł

Obecnie zdecydowanie bardziej poleciłbym bym iść w kierunku Blitzwolf Zigbee ale do tego potrzebujemy bramki. Dlatego Sonoff jest tak doskonałym i bardzo popularnym modelem na sam początek. 

Aplikacja eWeLink (aby dodać do Google Home należy szukać: Smart We Link), konfiguracja i podłączenie pod Google Home to nie więcej niż 5 minut.

Aby podłączyć urządzenie do eWeLink warto zrobić to przez  AP Mode. Jeżeli mieliśmy wcześniej jakieś urządzenia dodane do Google Home od Sonoff należy do głośnika (lub telefonu) powiedzieć: sync devices - po tej operacji zostaną odświeżone wszystkie urządzenia i dodane nowe.

SONOFF S26 WiFi Smart Plug_2

Standard Polski (czyli wejście na bolec i bolec): ma oznaczenie E lub FR (samo F jest bez miejsca na bolec, trzeba rozbierać blaszki).

TIP Google Home: Jeżeli w nazwie zrobisz Light i dodasz do pokoju, to wszystkie urządzenia z taką nazwą zostaną zgrupowane i za jednym poleceniem będziesz mógł je wyłączyć. Więcej o tym przeczytasz choćby tutaj: Smart Home - pierwsze zakupy - od tego zacznij 

Sterowanie światłem (włącz/wyłącz). Możliwość wyłączenia diody, sterowanie czasowe itp.

O wszystkich możliwościach możesz przeczytać w artykule o Sonoff Basic - jest to prawie to samo urządzenie w środku.

Bardzo ważne: obciążenie to 10A - 2200W - nie nadaje się do używania z grzejnikami elektrycznymi! Jeżeli potrzebujesz urządzenia do czegoś takiego warto zainteresować się Sonoff POW 2 (mierzy zużycie prądu) lub Sonoff TH16 który ma w sobie czujnik temperatury i wilgotności. 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock S7 Max V

Od: 3378 zł 4199 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Najwyższy model z wibracyjnym i podnoszonym mopem, nową genialną szczotką główną i sonicznym wykrywaniem dywanów. W wersji Max V dołożona kamery i laserowe czujniki z przodu umożliwiające rozpoznawanie przedmiotów i ich omijanie! Stacja opróżnia kurz, brudną wodę i napełnia odkurzacz czystą.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||