SONOFF S26 WiFi Smart Plug

SONOFF S26 WiFi Smart Plug

SONOFF S26 WiFi Smart Plug - gniazdko sterowane po WiFi - to podstawowy model (i najtańszy) który powinien zagościć w Twoim domu.

Urządzenie w Polsce kupimy za ok 60 zł a za połowę tej kwoty u naszych zagranicznych przyjaciół, sprawdź obecną cenę w dziale Promocje na naszym blogu

Aplikacja eWeLink (aby dodać do Google Home należy szukać: Smart We Link), konfiguracja i podłączenie pod Google Home to nie więcej niż 5 minut.

Aby podłączyć urządzenie do eWeLink warto zrobić to przez  AP Mode. Jeżeli mieliśmy wcześniej jakieś urządzenia dodane do Google Home od Sonoff należy do głośnika (lub telefonu) powiedzieć: sync devices - po tej operacji zostaną odświeżone wszystkie urządzenia i dodane nowe.

Standard Polski (czyli wejście na bolec i bolec): ma oznaczenie E lub FR (samo F jest bez miejsca na bolec, trzeba rozbierać blaszki).

TIP: Jeżeli w nazwie zrobisz Light i dodasz do pokoju, to wszystkie urządzenia z taką nazwą zostaną zgrupowane i za jednym poleceniem będziesz mógł je wyłączyć. Więcej o tym przeczytasz choćby tutaj: Smart Home - pierwsze zakupy - od tego zacznij 

Sterowanie światłem (włącz/wyłącz). Możliwość wyłączenia diody, sterowanie czasowe itp.

O wszystkich możliwościach możesz przeczytać w artykule o Sonoff Basic - jest to prawie to samo urządzenie w środku.

Bardzo ważne: obciążenie to 10A - 2200W - nie nadaje się do używania z grzejnikami elektrycznymi! Jeżeli potrzebujesz urządzenia do czegoś takiego warto zainteresować się Sonoff POW 2 (mierzy zużycie prądu) lub Sonoff TH16 który ma w sobie czujnik temperatury i wilgotności. 


Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy na FB - będzie nam też miło jak polubisz nasz Fanpage!