Smart gniazdka - do czego je wykorzystać?

Smart gniazdka - do czego je wykorzystać?

Burze ulewy, brak pomysłu na popołudnie - więc pomyślałem, ze warto zwrócić do podstaw. Do czego używacie smart gniazdek?

U mnie zgodnie używam głównie do lampek od choinki na święta i do Wiatraka w lato - więc mam jeden. Ostatnio mi się nie chciało zmienić nazwy i mimo, że było podłączone do wiatraka włączałem Christmas Lights ;)

Dużo osób pisze, że używa wersji z poborem prądu do starszych żelazek, bez automatycznego wyłączania. Ja używam jeszcze do innych lampek gdzie nie mam użytego Sonoff Basic bo nie chciałem rozcinać kabla. Do zapasowego dysku aby włączał się (i pobierał 15W tylko w czasie robienia kopii zapasowej). Ładowarki biurkowej bezprzewodowej (akurat miałem wolny slot na listwie). Do Subwoofera bo w trybie czuwania potrafił żreć 15/30W! Do projektora bo irytowała mnie lampka czuwania na suficie. Używałem do amplitunera Pioneer VSX-520 bo w trybie czuwania pobierał 15W a dla porównania obecna Yamaha RX-V485 pobiera 1,5W w trybie czuwania sieciowego LAN (Musiccast i np. Spotify - przez telefon albo wskażę głosowo ją jako wyjście muzyki) i Bluetooth (wystarczy, że kliknę na telefonie to urządzenie to się wybudza na tym źródle) - test tutaj: Yamaha RX-V485 MusicCast - ampiltuner z Actions on Google

A Wy do czego używacie swoich smart gniazdek?

Ps. zdarzyło się Wam aby tak załatwić swoje gniazdko? Jest to najrzadziej używana wtyczka w moim domu i tak ją załatwiłem - nieźle - też macie takie uszkodzone u siebie?

NEO_uszkodzone_1


Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy na FB - będzie nam też miło jak polubisz nasz Fanpage!