Sprzęt którego nie warto kupować

Sprzęt którego nie warto kupować

Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem napisania tego tekstu. Kupujemy tak dużo nietrafionego sprzętu z Chin (jak też w Polsce) - tak zwanych elektrośmieci, że podzielmy się tym czego nie kupować! Dajcie znać w komentarzach czego Waszym zdaniem nie zamawiać!

Będę zbierał Wasze przygody z komentarzy na grupie i fanpage dotyczące nietrafionych zakupów i je tutaj linkować do odpowiedniej kategorii. U mnie działo się to tak szybko, że prawie za każdym razem dostałem zwrot od sklepu. 

LED

Tanie LEDY i ich zasilacze - zdecydowanie odradzam, tutaj więcej: Dlaczego nie warto kupować najtańszych LEDów na Allegro/Aliexpress? 

Automaty do mydła

Z tego powodu powstał w sumie ten cały artykuł, minął tydzień i takie coś zastałem w środku urządzenia! Oczywiście otrzymałem pełny zwrot od sklepu. Ogromna liczba recenzji i taki kwiatek, nazwa to: Xiaowei Intelligent Liquid Soap. / Natomiast bardzo polecam Simpleway C1 

LED GU10

Migają aż oczy bolą :/  Żarówka LED MR11/GU4 AD/DC - dlatego tak bardzo ale to bardzo namawiam Was na kupowanie markowych - naprawdę szkoda oczu! 

Szczoteczki

Nie ważne gdzie kupowane, za każdym razem w środku zbiera się wilgoć i po jakimś czasie padają. Czy to sprowadzane z Chin czy z Allegro z gwarancja - w sumie moja dalej czeka na rozpatrzenie.  Alfawise S100 na 11 kupionych padły po niecałym roku już 3 dokładnie tak samo, z dnia na dzień przestały ładować. W środku po rozkręceniu w środku wszystko mokre. Występują one tez pod innymi nazwami! / Natomiast Oclean działają genialnie: Szczoteczka soniczna ja mam Z1 i X PRO.

Przejściówki USB

Miałby być fast charge ale nie są: Micro USB na USB C Adapter / Natomiast te działają super: SUPTEC 10 Pack USB Adapter USB typ C na Micro USB 

Podsumowanie

Generalnie ja mam szczęście do zakupów, te powyższe to tylko były problemy a tak to sprzęty dalej u mnie bez problemu działają! Są rzeczy, których nie warto kupować i o tym będziecie mogli przeczytać tutaj oraz w komentarzach:

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Kamera Yi Home 1080p (dzień/noc)

Od: 147 zł 462 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Kamera do monitoringu wewnętrznego z nianią nocną - z hiszpańskiego magazynu sprzedawcy. Bardzo dobra jakość obrazu w porównaniu z ceną. Dzięki prostej modyfikacji oprogramowania działa RTSP!

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub