Ranking smart głowic termostatycznych - jakie najlepiej wybrać?

Ranking smart głowic termostatycznych - jakie najlepiej wybrać?

Zastanawiasz się jakie głowice termostatyczne wybrać do ogrzewania? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Pokażę modele, które testowałem i przedstawię najlepsze rozwiązanie w zależności od naszych potrzeb i źródła ogrzewania.

Przedstawianie tutaj głowice najlepiej opłaca się kupić na zagranicznych portalach jak Aliexpress, Gearbest czy Bangood. Jak to robić opisuję tutaj: Jak tanio kupować na Aliexpress lub Amazon? A warunki gwarancji tutaj: Magiczne 15 dni na Aliexpress i jak to jest z gwarancją? 

Najlepsze ceny na smart głowice, znajdziesz w dziale Promocje na naszym blogu!

Czy taka głowica jest dla ciebie?

Na to pytanie staram się odpowiedzieć w tym materiale video. Zwróć uwagę czym różni się głowica z wbudowanym termostatem i takim zewnętrznym.


Szybkie porównanie

Jeżeli poniższa tabela nie wyświetla się prawidłowo kliknij tutaj - ta wersja posiada zablokowane nagłówki dla łatwiejszego przeglądania. 


Cebulowy ranking

Ze względu na ogromną liczbę pytań związanych z tymi modelami i rankingiem - postanowiłem wyróżnić kilka modeli względem 3 różnych kryteriów:

  • Eco Cebula - przecież nie wydam więcej - chcę kupić jak najtaniej!
  • Smart Cebula - im więcej czytam, tym mniej wiem - chcę kupić tanio i dobrze!
  • Power Cebula - shut up and take my money - chcę najlepszego! 

Ogrzewanie miejskie

Ogrzewanie własnym kotłem

Uwaga

Głowice GTZ04 MOES TS0601 sprawiają czasami problemy, jeżeli to zauważysz natychmiast je reklamuj, wszystko znajdziesz w ich teście na blogu


Dlaczego głowice są na Zigbee?

Wszystkie informacje dlaczego nie mogą być na WiFi i wiele więcej znajdziesz w tym artykule: Zigbee - jaką bramkę wybrać? Ogromne możliwości zamknięte standardy. Zacznij od akapitu: Dlaczego Zigbee?


Podsumowanie

Jak widzicie ogrzewanie smart wcale nie musi być drogie, kwestia czego potrzebujemy i jak chcemy aby to działało. Od tego zależy co będziemy w stanie zrobić i za ile. Dajcie znać w komentarzach, co jeszcze dodać do artykułu! 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock S7

Od: 1959 zł 2599 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Model z wibracyjnym i podnoszonym mopem, nową genialną szczotką główną w którą nie wkręcają się włosy oraz sonicznym wykrywaniem dywanów. A gdyby tego było mało - to można dokupić stację automatyczną która opróżnia kurz z odkurzacza.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||