Ranking odkurzaczy myjących pionowych - który opłaca się kupić?

Ranking odkurzaczy myjących pionowych - który opłaca się kupić?

Zastanawiasz się jaki odkurzacz myjący pionowy bezprzewodowy wybrać? Chcesz wiedzieć czym różnią się poszczególne modele? W tym rankingu odpowiem na te pytania i wskażę, który warto kupić w zależności od naszych potrzeb!

Czy taki odkurzacz myjący jest dla ciebie?

Na wstępie od razu napiszę, nie będę podchodził do nich jak do odkurzaczy 2w1 to po prostu się nie uda, bo nie takie jest jego zastosowanie! Te odkurzacze wypuszczają wodę na rolkę lub przed siebie i mają opcję samoczyszczenia - mega mi się ta opcja spodobała i zaskakująco dobrze działa w każdym modelu. Do tego ma fajną tackę, która zatrzymuje kapiącą wodę na stacji. Niestety nie ma możliwości odkurzania mebli czy wymiany szczotek. Jeżeli szukacie takiego modelu, zapraszam na Ranking odkurzaczy pionowych - który najbardziej opłaca się kupić? 

Napiszę to jeszcze raz - to nie jest odkurzacz do dywanów, jeżeli macie przewagę dywanów moim zdaniem nie ma sensu kupować go jako główny odkurzacz pionowy. Jako dodatkowy myjący (czyli zamiast mopa) zdecydowanie uważam, to za genialną rzecz! Ale o meblach i zakamarkach zapomnijcie nie ma opcji aby to się udało w tym modelu. Jest on przeznaczony do zupełnie czegoś innego i z tym trzeba się po prostu pogodzić. Idealnie zastępuje mopa i wiadro.

Sprawdź aktualne promocje na odkurzacze myjące pionowe bezprzewodowe w dziale Promocje na naszym blogu! 

Video - pogadajmy o odkurzaczach

Jaki odkurzacza myjący pionowy wybrać - podstawowe zagadnienia i ranking odkurzaczy na podstawie tych 3 modeli.

Szybkie porównanie 

Jeżeli powyższa tabela nie wyświetla się prawidłowo kliknij tutaj - ta wersja posiada zablokowane nagłówki dla łatwiejszego przeglądania. 


Cebulowy ranking


Ze względu na ogromną liczbę pytań związanych z tymi modelami i rankingiem - postanowiłem wyróżnić kilka modeli względem 3 różnych kryteriów:

  • Eco Cebula - przecież nie wydam więcej - chcę kupić jak najtaniej!
  • Smart Cebula - im więcej czytam, tym mniej wiem - chcę kupić tanio i dobrze!
  • Power Cebula - shut up and take my money - chcę najlepszego! 

Mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie Wam podjąć decyzję jaki model wybrać, a jeżeli dalej nie wiecie - to czytajcie dalej jak to moim zdaniem wygląda.

Moim zdaniem Eco Cebula to zdecydowanie Redkey W12 - tani, lekki i dobry - trzeba przetrzeć 2x czasami zamiast raz ale... no przecież mnie znacie.

Natomiast Smart Cebula to zdecydowanie JIMMY HW10 na mokro i sucho 3 w 1 - ta konstrukcja dla mnie osobiście jest najbardziej ciekawą od kiedy testuję tego typu sprzęt! Mamy dwie niezależne części i możemy odkurzacz na sucho (z wymiennymi końcówkami) jak i na mokro jak w prezentowanych tutaj modelach, dla mnie to po prostu bajka! 

Natomiast Power Cebula to walka pomiędzy Dreame H11 Max oraz Jimmy PowerWash HW8 Pro - tutaj po prostu musimy wybrać czy wolimy psikać przed szczotkę czy bezpośrednio nią rozprowadzać wodę. Bo jakość sprzątania jest prawie nie do rozróżnienia.  

Podsumowanie

Zajęcie pierwszego miejsca jest jednoznaczne ale w skrócie można to opisać tak: wybrałem odkurzacz myjący, który ma wszystko, a zarazem jest w dobrej cenie. Bo ja bardzo nie lubię przepłacać za urządzenia - zresztą chyba to widać na blogu. Dlatego z całą pewnością mogę powiedzieć - że z zakupu odkurzacza myjącego z pierwszego jak i drugiego miejsca będziecie naprawdę zadowoleni! 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock S7 Pro Ultra

Od: 4079 zł 4999 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Pośredni model z wibracyjnym i podnoszonym mopem, zwiększoną mocą ssania oraz nową genialną szczotką główną. W wersji Pro stacja opróżnia kurz, brudną wodę i napełnia odkurzacz czystą. Najwyższy model posiada dodatkowo kamery z przodu.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||