Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów

No cóż pandemia i praca zdalna spowodowała, że nagle ani w naszym mieszkaniu ani w biurze nie mamy możliwości często popracować w ciszy. Kiedy pracuję w mieszkaniu muszę wytrzymywać wszystkie remonty sąsiadów z bloku albo koszenie trawy pod oknem. A jak już ruszam do biura to tam wszyscy są co chwile w trakcie videokonferencji, a salek jest tyle co kot napłakał...

Grzesiek: ja uwielbiam moje Soundcore by Anker Life Q30, jednak jeżeli szukamy czegoś bez wejścia minijack a co za tym idzie dużo tańszego, to ten model naprawdę będzie dobrym wyborem! A opowie Wam o tym Kaja.

Tronsmart Apollo Q10 ANC - kupisz za mniej niż 225 zł

Są też dostępne na Aliexpress w cenie 55$ / 205 zł 

Suche fakty

 • Waga: 225 gramów
 • Konstrukcja składana
 • Panel dotykowy
 • Kolor: Czarny
 • Łączność: Bluetooth 5.0
 • Zasięg: do 15 metrów
 • Bateria: 1200 mAh o wytrzymałości do 100 godzin
 • Tryb ANC
 • Wsparcie aplikacji
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów_15

Budowa

W prawej słuchawce jest gniazdo micro USB i włącznik., przez odpowiednie dotykanie zewnętrznych części słuchawek możemy zmieniać głośność/ utwór czy wyłączyć wygłuszenie w słuchawkach.

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów_12

Akcesoria: kabel do ładowania i pokrowiec.

Wygłuszenie otoczenie

Słuchawki robią to naprawdę dobrze. Uratowały mnie przed zwariowaniem przy niestety nie jednym remoncie moich sąsiadów. Co więcej spędziłam ponad miesiąc pracując zdalnie z ośrodka pełnego dzieci na mazurach. Nie wiem jakbym sobie poradziła bez nich. Wygłuszenie jest naprawdę bardzo dobre.

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów_13

Asystent

Mamy dostępnych dwóch Asystentów: Amazon i Google, osobiście testowałam wyłącznie Google i to tak naprawdę na szybko. Osobiście tych słuchawek używam jedynie z komputerem. Połączyłam je z telefonem do przetestowania asystenta i nie musiałam niczego dodatkowo konfigurować - jedynie połączyłam telefon i słuchawki przez bluetooth i mogłam po wciśnięciu przycisku na słuchawce ‘wydawać polecenia’ mojemu asystentowi.

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów_11

Żeby aktywować ten system należy na prawej słuchawce nacisnąć przycisk oznaczony MFB.

Dźwięk

Hmm nie jestem idealnym melomanem i nie wiem czy idealnie słyszę różnicę. Na pewno przez wyciszenie świata zewnętrznego ma się wrażenie, że dźwięk jest naprawdę fajny. Da się to sprawdzić wyłączając wyciszenie. Wtedy naprawdę czuć różnicę. Ja korzystam z tych słuchawek głównie do pracy - czyli z jednej strony wyciszam wiertarki sąsiadów i mogę skupić się na pracy a z drugiej mogę spokojnie przeprowadzić spokojnie rozmowę z kimś. 

Tronsmart Apollo Q10 ANC - Słuchawki z redukcją szumów_7

Wygoda

Miałam obawy przy tak dużych słuchawkach. Sama używam zazwyczaj tylko dousznych, małych i leciutkich. Jednak bez problemu dawałam radę pracować po kilka godzin w tych słuchawkach. Są mega wygodne, materiał z którego są zrobione jest przyjemny w dotyku a naprawdę niezła regulacja pozwala dopasować je do głowy tak by nie uciskały. Mam jedno jedyne zastrzeżenie co do użytkowania i wygody jednocześnie. Jedyne czego mi w nich zabrakło w użytkowaniu służbowym to możliwość wyciszenia i włączenia mikrofonu z poziomu słuchawki. Wiecie jak to jest jesteście na spotkaniu chcecie iść zrobić sobie kawę - nagle wywołują was do tablicy, a wy lotem koszącym biegniecie przez całe mieszkanie, a potem udajecie, że mieliście problem z włączeniem mikrofonu na kompie ‘bo coś się zacięło’...

No i minus zależny niestety od mojego komputera to, że mimo podłączonych słuchawek zdarzało się, że przestawały one działać ale wybiórczo. Raz nie łapały teamsy mojego mikrofonu, raz ja nie słyszałam co się działo na spotkaniu. No różnie ale nie mogłam powiedzieć, że połączenie było w stu procentach niezawodne.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Czujnik jakości powietrza TVOC Aqara Zigbee

Od: 128 zł 250 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Świetny ale niestety drogi czujnik temperatury, wilgotności oraz lotnych związków organicznych. Wyświetlacz e-ink, który jest rewelacyjnie widoczny w każdych warunkach. Do tego bardzo długi czas pracy na baterii. Możliwość postawienia, przyklejenia jak i przyczepienia na magnes. 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub