Szczoteczka soniczna Alfawise S100 / Sarmocare S100 / Digoo DG-YS11

Szczoteczka soniczna Alfawise S100 / Sarmocare S100 / Digoo DG-YS11

Wszystkie te 3 modele to jest dokładnie to samo, tylko różnią się marką. Kupiłem sobie jedną taką pół roku przed zeszłymi świętami i na święta kupiliśmy już je całej rodzinie - wszyscy mega zadowoleni! 

W Polsce kupimy Sarmocare S100 z przesyłką za ok. 120 zł z Bangood 75 zł.

Specyfikacja

  • 5 trybów pracy:  CLEAN, SENSITIVE, MASSAGE, WHITE, POLISH 
  • Funkcja timera - 2 minuty na umycie całej jamy ustnej a po każdych 30 sekundach sygnalizuje wibracją
  • 31,000 ruchów pulsacyjnych na minutę 
  • Etui podróżne w zestawie
  • Praca do 30 dni na jednym ładowaniu 
  • Ładowanie indukcyjne 
  • 2 główki w zestawie

Szczoteczka soniczna Alfawise S100_5

Plusy

Zapamiętuje ostatni stan, więc jak zaczynamy przygodę z soniczną szczoteczką, to nie musimy za każdym razem przez pierwsze tygodnie, przełączać na massage/sensitive tylko włączamy już na ostatnio używanym programie.

Cena, cena i jeszcze raz cena - w tej cenie nie znajdziesz lepszej szczoteczki i to jeszcze z pokrowcem podróżnym w zestawie! 

Wodoszczelność całej szczoteczki o ile nam nie zleci kilka razy ;) Wystarczy odłożyć szczoteczkę do stacji dokującej - nie trzeba jej suszyć przed tą czynnością. Oczywiście każda droższa szczoteczka to posiada ;) 

Tanie główki, nawet w Polsce (8 zł). Powinno się je wymieniać co 3 miesiące ale nawet po roku używania wygląda jak nowa.

U nas w domu każdy ma swoją szczoteczkę i mam wrażenie, że ładuję ją rzadziej niż co 2 miesiące.

 Szczoteczka soniczna Alfawise S100_3

Minusy

Biała potrafi się zetrzeć i po prawie 2 latach mieć lekkie przebarwienia. Mimo, że jak jest nowa wygląda zdecydowanie ładniej i bardziej elegancko od czarnej.

Szczoteczka soniczna Alfawise S100_2

Jedna z 8 zakupionych przestała ładować baterię. 

Brak w zestawie części, którą wkładamy do gniazdka - musimy użyć ładowarki z telefonu z wejściem na USB. Obecnie szybciej stary telefon przestanie działać niż jego ładowarka, więc to akurat nie jest duży minus bo mam ich pod dostatkiem ;)

Podsumowanie

Przez lata używałem Braun Oral B - wkurzało mnie, że ciągle musiała być na ładowarce a gdy używały dwie osoby to druga używając zaraz po (już po roku używania) miała słabsze obroty. Trzecia osoba nie była w stanie od razu umyć zębów bo szczoteczka była wyładowana. Obecna (Alfawise S100) po półtora roku używania, w dalszym ciągu trzyma grubo ponad miesiąc codziennego używania (3x dziennie). 

Szczoteczka soniczna Alfawise S100_4

Drugim problemem była obrotowa główka, potrafiłem sobie nieźle poranić dziąsło ponieważ dostawało się pomiędzy obrotową główkę a trzpień. W sonicznej wszystko jest stałym elementem, nie ma żadnych ruchomych części trzeba tylko uważać aby plastikiem nie dotykać zębów bo jest to nieprzyjemne.

W skrócie polecam taką przesiadkę i to bardzo! 

 


Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy na FB - będzie nam też miło jak polubisz nasz Fanpage!