Już niedługo rusza Videoblog!

Już niedługo rusza Videoblog!

Rozwój bloga w kierunku... videobloga decyzja zapadła! Nie martwcie się, będę pisać jak do tej pory - oraz nagrywać (czasami dużo więcej da się pokazać na ruchomym obrazie). Czyli materiały statyczne uzupełniać będę filmami!

Lumix G7 - jednak mocno przekracza budżet (ok. 800 zł), zwłaszcza że trzeba do niego dodać lepsze szkło i gimbala w przyszłości (mikrofon kupiony) - dlatego, jeżeli zależy Ci na rozwoju bloga, będę wdzięczny za wpłaty na ten sprzęt tutaj: https://www.paypal.me/GrzegorzJaciubek z dopiskiem aparat (lub też comiesięczna subskrypcja na https://patronite.pl/grzegorz-jaciubek)

Nawet 5 zł się liczy!

Z góry dziękuję i do zobaczenia na wizji!


Postęp

Aparat Panasonic Lumix G7 - 2250 zł

100%

Jaśniejszy obiektyw Lumix 25 1.7 - ok. 800 zł

0%

Gimbal Feiyu-Tech G6 Max - ok. 1100 zł

100%

Mikrofon BOYA BY-M1 - 80 zł

100%

Podziękowania

Dzięki za wpłaty dla: Sławka, Jarosława, Krzyśka, Radka, Sławka, Radomira, Piotra, Marcina, Piotra, Konrada, Maćka, Tomka, Roberta, Łukasza i pcblab.io!


Żeby była jasność - w żadnym wypadku nie rezygnuję z obecnej formy prowadzenia bloga - wszystko będzie dalej pisane jak do tej pory, jednak niektóre materiały będą uzupełniane filmami, na których pokażę to czego wyrazić słowami i zdjęciami się nie da :) 

Oczywiście lepszy aparat to nie tylko filmy ale również lepsze zdjęcia, które teraz są robione telefonem - więc różnica powinna być ogromna!

Całą dyskusję dotyczącą tego tematu znajdziesz na grupie w tym wątku: https://www.facebook.com/groups/GoogleHomePolska/permalink/613627446241660/ 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy na FB - będzie nam też miło jak polubisz nasz Fanpage!


Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj projekt na  lub