NEWS Bye Google - fraza która zmienia wszystko!

NEWS Bye Google - fraza która zmienia wszystko!

Masz dość aktywacji nasłuchiwania poleceń podczas spotkań biznesowych? Widocznie problem jest większy niż mi się zdawało, bo Google postanowiło zareagować i uruchomić możliwość chwilowej blokady nasłuchu.

Niestety będzie to działało tylko w Google Meet, swoją drogą to się jeszcze tak nazywa, bo Duo już nie ma co nie? Będzie działać podczas spotkania oraz na 10 minut przed, wystarczy powiedzieć Bye Google. Wszystkie urządzenia ogarniające Meets przestaną reagować na tą frazę - nareszcie! 

Cytując Google: Słyszeliśmy od naszych klientów, że ze względu na wzrost liczby zespołów przechodzących na spotkania hybrydowe, podczas spotkań może zostać przypadkowo uruchomiona kontrolka „Hej Google”. Mamy nadzieję, że to ulepszenie pomoże ograniczyć przypadkowe zakłócenia podczas rozmów.

A Wam jak często zdarza się przypadkowe uruchomienie asystenta przez osoby trzecie jak np. w filmie?

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Miernik i obciążenie DL24P

Od: 174 zł 207 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Jak przetestować rzeczywistą pojemność powerbanków i baterii? Jedną z możliwości aby zrobić to rzetelnie jest właśnie tego typu urządzenie, które pozwoli odpowiednio obciążyć urządzenie aby wyniki były prawidłowe i nie przekłamane.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||