Nowa identyfikacja, to samo miejsce!

Nowa identyfikacja, to samo miejsce!

Stało się - dojrzeliśmy i po kilku miesiącach prac prezentujemy... początek naszej nowej tożsamości wizualnej! Wszystko od a do z zrealizowane zostało przez Pawła  i jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że w końcu możemy się tym z Wami podzielić!

A wszystko zaczęło się... w marcu 2020, tak dobrze kojarzycie...

Kiedy świat jaki znamy się skończył, a moi klienci się pozamykali - straciłem wszelkie źródło dochodu. Nie załamałem się, nie poddałem i postawiłem wszystko na jedną kartę. Całą swoją energię, czas i oszczędności postawiłem właśnie na ten projekt - projekt jaki znacie do tej pory, stworzony z pasji do technologii, ale zamknięty w czterech ścianach tego strachu, który wtedy się pojawił.

Nowa identyfikacja, to samo miejsce!_2
 
Na początku chciałem mieć miejsce gdzie mogę dzielić się swoimi prostymi rozwiązaniami DIY, które zaczęły się od Waldka i jego filmiku jak działa głośnik Google - wtedy nawet nie myślałem, że całe mieszkanie będę miał smart. Nie mówiąc, że stanę się (ja i cały blog) ambasadorem hasła w Polsce: Smart home nie za miliony! 

Nowa identyfikacja, to samo miejsce!_1

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że było warto wszystko poświęcić, ale musicie wiedzieć, że nie udałoby się to bez ogromnego wsparcia Kasi, za co zawsze będę Jej wdzięczny <3 Oczywiście ten blog też się rozwija i to nie tylko ja, ale wiele innych osób, które co jakiś czas widzicie w testach jak Kaja, Grzesiek, a ostatnio coraz częściej Michał. Który niesamowicie się zaangażował i uwielbia kombinować jak ja - tylko ma zdecydowanie lepsze w tym doświadczenie i wychodzi mu to lepiej niż mi na początku :D Niedawno dołączyły jeszcze kolejne osoby, których wpisy możecie przeczytać na blogu - w tym kilka, które robią coś fajnego i chcą się tym po prostu podzielić - do czego zachęcam każdego z Was! :)

Nowa identyfikacja, to samo miejsce!_3

Ale o co w ogóle chodzi? Kilka miesięcy temu pojawił się Paweł i namówił mnie na pokazanie jak bardzo ten projekt się rozwinął i dojrzał. Wynikiem tego jest właśnie przedstawiana tutaj nowa identyfikacja wizualna projektu. A wszystko zaczęło się jeszcze wcześniej rozmową z Krzyśkiem, który powiedział mi wprost: nie rozumiem czym jest ten projekt, jak mają go zrozumieć inni?

Nowa identyfikacja, to samo miejsce!_4

I tak oto zacząłem się zastanawiać czym jest ten projekt - najpierw stworzyłem podział na 4 główne elementy, niczym Steve Jobs, jak wyczytałem kiedyś w jego biografii. I tak doszedłem do podziału na: Blog, Doradztwo, YouTube oraz oczywiście Promocje, ale to już pewnie dawno zauważyliście :) Jestem ciekaw czy widzicie w nowym logotypie to samo co ja, dajcie znać jak się podoba! Jeżeli się nie podoba, to lepiej mi tego nie mówcie :D 


Autorem nowego projektu logotypu oraz tożsamości wizualnej jest Paweł Kaczmarczyk 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Odkurzacz automatyczny Roidmi EVA

Od: 3099 zł 3999 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Nie pomylcie tego modelu z Roidmi EVE Plus, jest to zupełnie inna konstrukcja. Przypomina bardziej Dreame W10 jednak dodatkowo ma rozpoznawanie przeszkód oraz... miejsce w bazie na dwa zbiorniki (czysta woda i brudna woda) oraz worek.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||