Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1

Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1

Macie problemy z bolącymi plecami przez siedzenie nieprawidłowo przy biurku? Ja mam ogromne! Co chwile mnie coś boli od bezsensownego nachylania się do monitora i wyciągania szyi. Koszmar a prawie codziennie dość dużo się poruszam (taniec w parze Brazylijki Zouk).

Dlatego jak rzuciło mi się w oczy to urządzenie, to nie mogłem sobie go odmówić - tym bardziej, że co kilka dni wskakuje cena 46$ / 175 zł na Banggood z wysyłką z Hiszpanii - więc to naprawdę nie dużo, gdzie z Allegro (prawie identyczny niemarkowany) kosztuje ok. 60 zł - jednak ja testuję ten BlitzWolf i mogę powiedzieć, że nawet jak się oprę o niego całym ciężarem to silniczki dalej masują i to... mocno masują! 

BlitzWolf BW-MGS1 - do kupienia tutaj za 46$ / 175 zł 

Zacznijmy od tego, że nie wyobrażam sobie już życia bez Pistolet do masażu Yosyo (New1-LCD-Black) - jest to podstawowe urządzenie, którego używam po treningu tanecznym czy po powrocie z gór. A mam je już ponad pół roku, więc wiem o czym piszę ;) 

Teraz druga najważniejsza sprawa: jaki masaż preferuje. Czemu o tym piszę? Bo to przybliży Wam to czego oczekuję od tych obu urządzeń. Punkty spustowe w moim ciele to najważniejsze co odkryłem podczas jednej z rehabilitacji. Od kiedy wiem, mniej więcej jak to działa - tym większego ucisku (na mięśniach) oczekuję w masażu. Bo wiem, że to docelowo pomoże je rozluźnić najlepiej. 

Specyfikacja

 • Zasilanie: 12V 2A (w zestawie zasilacz z wtyczką CN) / długość kabla ponad 2 metry / brak wbudowanej baterii
 • Czas jednego masażu 15minut (od razu można włączyć kolejny)
 • Rozmiar: L36 cm * W19 cm * H15 cm
 • 3 tryby mocy
 • grzanie
 • kierunek masażu (lub automatycznie zmienianie co ok. minutę)
 • 4 kulki masujące (2 większe, 2 mniejsze)
 • pseudo skóra i siateczka 
 • słychać tylko delikatnie obroty silnika

Videorecenzja

Opcje

Pilot który znajduje się na ramieniu pozwala na:

 • Włącz/wyłącz masaż
 • Włączenie grzania górnych kulek
 • Ustawienie kierunku obrotów (lub co minutę zmiana).
 • Szybkość masowania od 1 do 3.

	Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1_1

Domyślnie urządzenie włącza się na poziomie 3, bez grzania.

Co wymasujemy?

Wymasować możemy tak naprawdę plecy (na 4x) calutkie. Paniom przyda się na pewno rozgrzanie i wymasowanie lędźwi. Moja Kasia ostatnio jak ją bardzo bolały, to położyła sobie to na plecach, leżąc na brzuchu i po prostu zasnęła zrelaksowana. Do tego nogi, bo co za problem je na tym położyć. 

	Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1_6

A nawet stopy! Wprawdzie do stóp to nie jest jakieś super (bo kulki są za duże) ale i tak się da ;) 

	Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1_7

Grzanie

Od razu muszę tutaj powiedzieć, termometrem nie mierzyłem ale po 15 minutach (czyli na drugim masażu) czuć bardzo dobrze to cudowne ciepło na plecach. Jest to genialnie uczucie. Według producenta jest to aż 60oC. Podczas pierwszego masażu, nie jest zimne ale też nie jest to ciepłe jak bym oczekiwał po zapowiedzi.

	Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1_15

Druga sprawa - szkoda, że nie ma lampki w "pilocie" informującej, że grzanie jest załączone - za to duży minus. Trzeba się obracać i patrzeć czy kulki są czerwone (mają zapewne tam diody, bo wątpię aby ogrzewanie tak rozświetlało urządzenie od środka) - to największy minus tego urządzenia. 

Co do stopni, rzeczywiście po 45 minutach czuć to ciepło bardzo ale nie jest to na pewno nieprzyjemne, wręcz przeciwnie!  Nie zwróciłem też uwagi aby po godzinie się zaczęło przegrzewać. 

Masaż

Łoooo tutaj miazga - wyciska równo aż można zemdleć! Najbardziej lubię opierać się na fotelu lub kanapie o to urządzenie i masować sobie plecy. Podczas serialu 45 minut (cichego masaż) jest to po prostu idealne. Opieram się o to całym ciężarem i się nie bardzo przejmuję urządzeniem. Masuje mi tak np. kark że po prostu mnie to boli, więc trzeba robić to z rozsądkiem.

	Masażer grzejący do pleców BlitzWolf BW-MGS1_8

Nie wolno przesadzić ale chcę Wam zobrazować moc tego urządzenia. Położenie na nim nóg, oparcie się o nie - nie blokuje silników dają one dalej radę. Urządzenie jest naprawdę mocne, jak oprzemy się o nie za mocno (albo włożymy łydkę w środek), to zgniecie nam ją równo! 

Podsumowanie

Cóż uważam to za jeden z lepszych moich zakupów, używam tego prawie codziennie. W pierwszy dzień masowałem się przez 1:15 minut i zaczęło lekko (naprawdę lekko) skrzypiec przy mocnym nacisku. Na drugi dzień już to nie wystąpiło ale masowałem się 45 minut. Generalnie to jest moim zdaniem taka czasowa granica masażu z grzaniem aby wszystko chodziło idealnie. To skrzypienie nie jest głośne ale urządzenie chodzi tak cicho, że po prostu je słychać.

Jak moje plecy? Zdecydowanie lepiej! Musicie tylko pamiętaj, że urządzenie jest dość duże i ciężkie. Więc pod plecy poduszka na fotelu aby nie wyginać się za bardzo. Po kilku dniach regularnych masaży czuję się jak nowo narodzony (aż do kolejnego cięższego treningu) :D 

Reasumując urządzenie mogę serdecznie polecić! 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Kamera Yi Home 1080p (dzień/noc)

Od: 147 zł 462 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Kamera do monitoringu wewnętrznego z nianią nocną - z hiszpańskiego magazynu sprzedawcy. Bardzo dobra jakość obrazu w porównaniu z ceną. Dzięki prostej modyfikacji oprogramowania działa RTSP!

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub