Pistolet do masażu BOOSTER M2

Pistolet do masażu BOOSTER M2

Problemy z bolącymi mięśniami zdarzają się osobom pracującym przy biurku jak i fizycznie, a gdyby było na to proste rozwiązanie? Tym razem prezentuję urządzenie, które naprawdę mogę polecić osobom, które od takiego masażera chcą czegoś więcej! A samo urządzenie myślę, że każdemu się to przyda!

Pierwszy raz o tego typu urządzeniu usłyszałem od Kornela, który był rehabilitantem ale kilka lat temu się przekwalifikował i został informatykiem. Jednak jego zdrowe nawyki pozostały, więc grając z nim w Squasha sprzedał mi super patent na zakwasy jak i bolące plecy od długiego siedzenia przy biurku ale nie tylko! Pierwszym tego typu urządzeniem w mojej rodzinie został Pistolet do masażu Yosyo (New1-LCD-Black) jest on tańszy o ok. 40% względem dziś prezentowanego Boostera.

BOOSTER M2 - kupisz tutaj za mniej niż 296zł / 80$

Pamiętaj testowana wersja to M2 24V (a nie 12V USBC)!

Jak to działał?

W takim maksymalnym uproszczeniu jak młotek, który rozbija mięśnie - co jest mega ważne w ich regeneracji. Zawsze po Squashu, od machania rakietą miałem zbity mięsień prawej ręki (od dłoni do łokcia - Google mówi: ramienno-promieniowy), przechodziło to na całe ramię i szyję. Był duży problem - ograniczenie ruchów głowy, spięcia całego ciała a jak dochodził do tego stress to było naprawdę kiepsko aż łokieć bolał. Do tego jeszcze ból łydek, który mam nawet po spacerach i był komplet hasła: ruch to zdrowie! ;)

Jednak minęło to od kiedy mam tego typu urządzenie! Robię sobie 15 minutową sesję masując od dłoni do szyi, czasami 2x. Potem dokładam łydki i uda. Wszystko wieczorem przy filmie albo czytaniu. Bo urządzenie jest naprawdę ciche. Co ważne jest cichsze niż wspomniany Yosyo. 

Specyfikacja

 • Czas pracy na baterii do 6h (2500mAh)
 • Waga: 1,1kg
 • Skok : 80mm i 12KG nacisku 
 • Wibracje: od 900 do 3200rpm a amplituda to 12mm
 • Wskaźnik baterii: procentowy na rączce
 • Poziomy: 
  • 4 podstawowe 
  • AI im mocniej naciskamy tym mocniej wibruje
  • mocno -> słabo, falujący, słabo -> mocno
 • Głośność, zmierzona: 51dB do 61dB
 • W zestawie: pistolet, 6 końcówek, ładowarka EU, walizka na wszystko

Wideoprezentacja

Szybka 6 minutowa prezentacja urządzenia.

Użytkowanie

W żadnym wypadku nie używamy na naprężone mięśnie - staramy się je rozluźnić a nie naciągać aby były maksymalnie miękkie mimo napięcia. Wtedy jesteś w stanie trafić w miejsce w którym są zbite. 

Uważać aby nie jeździć po kościach wtedy nie ma jak amortyzować i nie dość, że boli to skacze jak szalona.

Tryby i sterowanie

Mamy tutaj standardowe tryby od 1 do 4 oraz AI, ten ostatni działa naprawdę fajnie - im mocniej dociskamy tym mocniej wali. Świetne jak mamy naprawdę pospinane mięśnie i wraz z masażem nie potrzebujemy przełączać trybów tylko dociskamy mocniej.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_12

Poniżej mamy tryby falujące czyli od słabego do mocnego, skok na słaby. Potem falowanie mocno i słabo i tak cały czas oraz odwrotny do pierwszego czyli mocno do słabo i skok do mocno.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_10

Na dole na rączce mamy poziom baterii.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_9

Ale zanim się urządzenie nam włączy musimy na dole przestawić fizyczny włącznik na on. 

Mikrofon

Przydaje się do dużych mięśni, jest z panki więc jest też najbardziej miękki - najczęściej używany, są takie 2 w zestawie.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_7

Rogi szatana

Idealny do mięśni wokół kręgosłupa i innych gdzie mamy kość w środku a chcemy wokół niej rozmasować.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_5

Płaski grzybek

Idealny do ugniatania pizzy, znaczy mięśni tych mniejszych niż mikrofon.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_6

Czopek

Idealny do punktowego masażu, zbitego miejsca w mięśniach - szukania punktu... punktów spustowych, których uciskanie doprowadza do łez ale potem jest tylko ulga. Też do punktów jak np. mięśni nad kolanem itp. 

Pistolet do masażu BOOSTER M2_4

Gumowa nakładka

Lekko amortyzuje ruchu, bo jest pokryta elastycznym materiał (w bardzo ograniczonym poziomie). 

Pistolet do masażu BOOSTER M2_3

Ładowarka

Oczywiście w zestawie znajduje się mój ulubiony typ ładowarek - lekka i nie wiadomo co w środku ;)

Pistolet do masażu BOOSTER M2_2

Walizeczka

Super, że w zestawie jest walizeczka aby to wszystko przechowywać i zabierać ze sobą.

Pistolet do masażu BOOSTER M2_1

Podsumowanie

Uprawiasz sport i masz problemy ze zbijaniem się mięśni jak ja? To urządzenie jest dla Ciebie idealne! Zrób coś dla swojego zdrowia i zainwestuj w nie. Nadaje się też świetnie do masażu stóp partnerki, a zrelaksowana partnerka chętnie zrobi też masaż nam! 

A tak zupełnie serio - daje ulgę, od mojej pierwszej recenzji coraz więcej znajomych sobie te urządzenia kupuje, i każdy. Naprawdę każdy jest za to polecenie bardzo wdzięczny! A najbardziej ja Kornelowi, bo gdyby nie on nie miałbym pojęcia o tego typu urządzeniu!

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Czujnik wody / zalania Xiaomi Aqara Zigbee

Od: 69 zł 85 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Świetny czujnik zalania który po prostu działa! Posiada dla mnie dwie najważniejsze cechy: raportowanie o dostępności oraz stanie baterii. Jest oczywiście wielokrotnego użytku. 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub