Pistolet do masażu KICA K2 Mini

Pistolet do masażu KICA K2 Mini

Ja pół swojego życia spędziłam na rehabilitacjach… Zepsute kolano ciągnie się za mną całe życie i niestety odczuwam skutki uboczne cały czas… No i do tego dochodzi pandemia, praca zdalna, średnio przygotowane miejsce do pracy i kończymy z bólami wszystkiego… 

Pistolet do masażu KICA K2 Mini - kupisz tutaj za mniej niż 365zł / 99$

Pistolet do masażu polecał mi Grzesiu już jakiś czas temu (gdy testował połowę tańszego: Yosyo a teraz niedawno w podobnej cenie ale dwukrotnie większego BOOSTER M2 ), ale wiecie jak to jest zadbanie o swoje zdrowie leży na końcu listy priorytetów. Na szczęście w nasze ręce do testów wpadł pistolet do masażu w wersji mini!

Mieści się do torebki ale czy moc ma taką samą jak jego wielcy koledzy? 

Masażer trafił do mnie bezpośrednio od producenta kica-tech.com

Jak to działa?

Takie urządzenie już było tutaj opisane  ale w wersji dużej. Wersja mini pistoletu do masażu w działaniu nie różni się niczym od większych urządzeń. Wygląda jak pistolet, można wymieniać mu głowice (trochę jak naboje) i kiedy nasz spluwa jest naładowana przykładamy ją do problematycznej części ciała i włączamy. 

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_4

Kica K2 Mini ma 4 tryby pracy, czyli z 4 wersjami mocy biję cię ku twej uciesze! 

Specyfikacja

  • Czas pracy na baterii do 8h (1300mAh)
  • Waga: 248g
  • Wibracje: od 650 do 3200rpm a amplituda to 12mm
  • Poziomy: 4 podstawowe 
  • W zestawie: pistolet, 5 końcówek, ładowarka usb c/usb, pokrowiec, instrukcja

Wideoprezentacja

Użytkowanie

Przede wszystkim nigdy ale to przenigdy, nie przykładamy pistoletu do kości! Nie uderzamy nim w bolące stawy! Z DALA OD KOLAN KOSTEK ITP! I pamiętajcie, że nie używam tego po poważnych kontuzjach np. jak się wywalisz i złamiesz nogę to jeśli Ci twój rehabilitant nie pozwoli to nie wyciągasz pistoletu z kabury i nie walisz po chorej nodze...

Masażer służy do mięśni i powięzi i to musimy zapamiętać:) Użytkowanie będzie zależne od trybu i końcówki ale ogólnie dobieramy końcówkę zgodnie z instrustrukją. Mnie najlepiej sprawdza się na dużych partiach mięśni, na plecach, udach czy łydkach.

Tryby i sterowanie

Mamy 4 tryby pracy. Żeby włączyć pierwszy tryb musimy chwilę przytrzymać przycisk na dole. Do włączania kolejnych trybów wystarczy pojedyncze kliknięcie przycisku. Ostatni tryb jest najdelikatniejszy. Tryby są oznaczone kolorystycznie.

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_13

Tryb pierwszy służy do pobudzenia mięśni. Nie jest zbyt mocny, przyjemnie działa nawet na lekko spięte mięśnie. Kolejny mocniejszy jest już zdecydowanie ‘odczuwalny’, jest jeszcze trzeci poziom bardzo mocny a czwarty relaksacyjny (chyba najlepszy do nakładki silikonowej do rozprowadzania olejków.

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_12

W urządzeniu nie widać poziomu naładowania baterii. Jak się rozładuje przestaje działać ;) 

Mikrofon

Zrobiona z silikonu kula świetnie rozmasowuje duże partie mięśni. Jedna z najczęściej używanych przeze mnie końcówek.

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_11

Rogi szatana

Ja używam ich do rozmasowywania mięśni na plecach przy kręgosłupie. W miejscach gdzie musimy uważać na kręgosłup. 

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_10

Z magnetycznym wypryskiem

Końcówka najczęściej przeze mnie używana! Jest mega przyjemna w użyciu, rozkłada siłę na duże pole :)   

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_8

Czopek

Świetny jeśli wierzycie w medycynę alternatywną albo znacie się na punktach spustowych. Może być wykorzystywany do masażu meridian i punktów akupresurowych albo poszukiwań punktów spustowych. Używanie go jest najbardziej bolesne ze wszystkich głowic.

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_9

Silikonowa nakładka

Wyglądania jak szczotka do mycia twarzy i nie bardzo kumałam jak i gdzie jej używać. Instrukcja mówi, że służy do rozprowadzania olejków...

Pistolet do masażu KICA K2 Mini_7

Ładowarka

W zestawie sam kabel USB - USB-C. Ja go nawet nie wyciągałam i korzystałam z ładowarki do telefonu ;) 

Podsumowanie

Naprawdę bardzo przyjemne w użyciu lekkie i wygodne urządzenie, które ma moc i działa ! Przy regularnym stosowaniu na mięśnie pleców poradziłam sobie z regularnym bólem spowodowanym przez siedzący tryb życia. Cudownie działał na napięte łydki po treningach tanecznych czy długich spacerach z psami. 

Jestem naprawdę zaskoczona mocą. Wprawdzie duży masażer typu pistolet używałam przez może minutkę to śmiało mogę powiedzieć, że może to jest mała wersja, nieco mniej mocna ale zdecydowanie dająca radę! Ja jestem naprawdę zadowolona. Rozmiar kieszonkowy  to duży plus. Łatwo wrzucić masażer do torebki i zabrać ze sobą na wyjazd w góry itp.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier Pro H

Od: 795 zł 1110 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Jest to najnowszy i najmocniejszy model, a zarazem największy i najdroższy - posiada zupełnie inne wymiary filtrów niż pozostali bracia, więc zwróćcie na to uwagę (oraz ich cenę) przy jego zakupie. Urządzenie posiada cały dobrobyt ekosystemu Xiaomi. 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub