Oral Irygator Oclean W10 (W6010) - czy to jest potrzebne?

Oral Irygator Oclean W10 (W6010) - czy to jest potrzebne?

Gdy poproszone mnie o test tego urządzenia pomyślałem sobie... po co mi ono? Zeszło się to z wizytą u dentysty i odkamienianiem zębów - boże jak ja tego nie znoszę! Więc skoro może to pomóc robić to rzadziej to czemu nie! Nitkowania nigdy nie robiło, a to urządzenie to zastępuje.

Irygator Oclean W10 - do kupienia tutaj za 49$ / 190 zł 

Promocja: During the event( Oct.11th PST - Oct.15th PST),Successfully place any order from October 11th to October 15th to have a chance to get Oclean W10 Water Flosser ; (50 units in total) oraz the first 50 orders with the largest quota will be given free G0TDYA Hand Sanitizer 80ML (50 pcs)

Co to robi na smart blogu? Cóż jak wiecie mocno staram się promować wszystkie urządzenia, które ułatwiają nam o niego dbanie - więc stąd takie pomysły. A i na wstępie powiem tylko, że jest ładniutki i pasuje mi do łazienki ;) 

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_9

Videoprezentacja

Co to w ogóle jest i jak to działa?

Irygator do wody to zoptymalizowany dodatek do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, służący do głębokiego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i wzdłuż linii dziąseł, gdzie niedostateczne czyszczenie może spowodować poważne choroby zębów. 

W skrócie pod ciśnieniem puszcza wodę  (o dostosowanej mocy) w miejsca których nie umiemy domyć (nie wejdziemy szczoteczką) i wypłukuje cząstki pokarmu.

Irygator wodny zapewnia silny strumień wody, który nie tylko myje zęby, ale także masuje dziąsła swoim przepływem wody, co wspomaga krążenie krwi w dziąsłach i wzmacnia miejscową odporność tkanek, a także eliminuje nieświeży oddech spowodowany złą higieną jamy ustnej. Irygator wodny jest skuteczniejszy niż inne urządzenia w leczeniu płytki nazębnej i zapalenia dziąseł, a stosowany codziennie może zapobiegać chorobom zębów.

Zestaw

  • 4 dysze / końcówki
  • urządzenie
  • kabelek do ładowania USB -> USB-C

Podobno teraz dodają jeszcze taki ładny pokrowiec!

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_10

Budowa

Mamy otwór do wlewania wody

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_12

i na dole zbiorniczek który możemy opróżnić.

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_17

Dwa przyciski.

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_14

Kilka trybów.

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_3

Ładowanie jest pod zaśpeką

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_20

Oczywiście wszystko jest wodoodporne.

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_4

Generalnie mega ładny jest ten uchwyt i fajnie przemyślany.

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_15

Użytkowanie

Dobra boli mnie palec, przecież to ma ogromne ciśnienie o co tutaj chodzi? 

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_6

Na początku do przyjemnych nie należy ale potem jak zobaczysz ile syfu wypłukujesz po myciu zębów to nagle okazuje się, że tego naprawdę się potrzebowało!

Oral Irygator Oclean W10 (W6010)_7

Po prostu wypłukuje wszystkie cząstki jedzenia i.. no nie tylko je. Co nie zmienia faktu, że na początku jest to przerażające!

Podsumowanie

Nie jestem specjalistą, dentystą czy innym maniakiem pięknego uśmiechu. Moje zęby są na przeglądzie raz w roku, jednego nie mam i są krzywe - co jak patrzę na amerykańskie filmy boli mnie chyba najbardziej. Bardzo żałuję, że z tym coś wcześniej nie zrobiłem ale to urządzenie?

Mnie po prostu przeraża! To ciśnienie jest bardzo duże i pisząc to dalej boli mnie palec na którym je próbowałem... zrozumieć i ja mam to używać codziennie do ust, przecież mi odpadną te zęby albo dziąsła. Będę krwawił mocniej niż bohater nie jednego amerykańskiego filmu!

Jednak po dłuższym użytkowaniu... człowiek po woli się przekonuje, coraz śmielej podchodzi do tego urządzenia, a palec przestaje boleć kilka godzin później ;)

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Czujnik ruchu Xiaomi Aqara Motion (intensity detection) Zigbee

Od: 46 zł 155 zł | Powiadom gdy cena spadnie

To najlepszy czujnik ruchu jaki miałem w swoich rękach. To jak szybko i niezawodnie działa oraz jakie daje możliwości, jest po prostu fenomenalne. A 2 lata działania na baterii, gwarantowane przez producenta w porównaniu z możliwościami są po prostu genialnie! 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub