Pistolet do masażu SKG F3

Pistolet do masażu SKG F3

Kolejny pistolet do masażu na naszym blogu, nie będę ukrywać uwielbiam te urządzenia! Ten wielkościowo jest średnim modelem czyli nadaje się do transportu jak i domu! Używam z tej firmy też masażera szyi SKG 4098 i muszę powiedzieć, że z jakości obu urządzeń jestem mega zadowolony!

Pistolet do masażu SKG F3i - kupisz go tutaj za mniej niż 250 zł / 65$ z VAT

Więcej o tego typu pistoletach do masażu przeczytasz w dziale Zdrowie. Generalnie moja cała rodzina nie wyobraża sobie już życia bez tego typu urządzenia, w sumie teraz przyjaciele też ;) 

Jak to działa?

Takie urządzenie już było tutaj opisane  ale w wersji dużej. Wersja mini pistoletu do masażu w działaniu nie różni się niczym od większych urządzeń. Wygląda jak pistolet, można wymieniać mu głowice (trochę jak naboje) i kiedy nasz spluwa jest naładowana przykładamy ją do problematycznej części ciała i włączamy. 

Ten model ma 4 tryby pracy, czyli z 4 wersjami mocy biję cię ku twej uciesze! 

Specyfikacja

  • Czas pracy na baterii do 11h (2200mAh)
  • Waga: 459g
  • Wibracje: od 1200 do 3200rpm a amplituda to 12mm
  • Poziomy: 4 podstawowe 
  • W zestawie: pistolet, 4 końcówki, kabel usb c/usb, pokrowiec, instrukcja

Wideoprezentacja

Użytkowanie

Przede wszystkim nigdy ale to przenigdy, nie przykładamy pistoletu do kości! Nie uderzamy nim w bolące stawy! Z DALA OD KOLAN KOSTEK ITP! I pamiętajcie, że nie używam tego po poważnych kontuzjach - dobra tyle wstępu ;)

Pistolet do masażu SKG F3_15

Masażer służy do mięśni i powięzi i to musimy zapamiętać - tak mnie poinstruowała Kaja:) Użytkowanie będzie zależne od trybu i końcówki ale ogólnie dobieramy końcówkę zgodnie z instrukcją. Mnie najlepiej sprawdza się na dużych partiach mięśni, na udach, łydkach i prawym ramieniu.

Tryby i sterowanie

Mamy 4 tryby pracy. Żeby włączyć pierwszy tryb musimy chwilę przytrzymać przycisk na dole. Do włączania kolejnych trybów wystarczy pojedyncze kliknięcie przycisku. Ostatni tryb jest najmocniejszy.

Pistolet do masażu SKG F3_7

Tryby są oznaczone liczbą świecących się diod.

Pistolet do masażu SKG F3_13

W urządzeniu widać poziomu naładowania baterii - zielona lampka im bliżej czerwonego tym bardziej rozładowana.

Mikrofon

Zrobiona z silikonu kula świetnie rozmasowuje duże partie mięśni. Jedna z najczęściej używanych przeze mnie końcówek.

Pistolet do masażu SKG F3_19

Płaski grzybek

Idealny do ugniatania pizzy, znaczy mięśni tych mniejszych niż mikrofon.

Pistolet do masażu SKG F3_17

Rogi szatana

Ja używam ich do rozmasowywania mięśni na plecach przy kręgosłupie. W miejscach gdzie musimy uważać na kręgosłup. 

Pistolet do masażu SKG F3_22

Czopek

Świetny jeśli wierzycie w medycynę alternatywną albo znacie się na punktach spustowych. Może być wykorzystywany do masażu meridian i punktów akupresurowych albo poszukiwań punktów spustowych. Używanie go jest najbardziej bolesne ze wszystkich głowic.

Pistolet do masażu SKG F3_18

Ładowarka

W zestawie sam kabel USB - USB-C. Ja go nawet nie wyciągnąłem i korzystam z ładowarki do telefonu ;) 

Pistolet do masażu SKG F3_16

Woreczek

Aby wszystko łatwo przechowywać i transportować w zestawie jest też woreczek.

woreczek_1 

Podsumowanie

Naprawdę bardzo przyjemne w użyciu lekkie i wygodne urządzenie, które ma moc i działa! Przy regularnym stosowaniu na mięśnie pleców poradziłam sobie z regularnym bólem spowodowanym przez siedzący tryb życia. Cudownie działał na napięte łydki po treningach tanecznych - ja nawet masuję sobie wyższe partie mięśni na tyłku jak i wokół kolan.

Jako użytkownik dużego pistoletu, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie moc tego średniego modelu. Kurczę daje radę, a w dodatku jest baaardzo cichutki, jestem ciekaw po jakim czasie rozklekota się jak wszystkie inne (duże modele), które posiadam w rodzinie.

Rozmiar średni to duży plus, łatwo zabrać ze sobą na wyjazd czy trening taneczny. Generalnie ja z tego modelu jestem mega zadowolony, a jego wykonanie uzupełnia to wrażenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Czujnik jakości powietrza TVOC Aqara Zigbee

Od: 128 zł 250 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Świetny ale niestety drogi czujnik temperatury, wilgotności oraz lotnych związków organicznych. Wyświetlacz e-ink, który jest rewelacyjnie widoczny w każdych warunkach. Do tego bardzo długi czas pracy na baterii. Możliwość postawienia, przyklejenia jak i przyczepienia na magnes. 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub