Wesprzyj bloga na Patronite / Paypal lub kup kawę!

Wesprzyj bloga na Patronite / Paypal lub kup kawę!

Dlaczego taka forma wsparcia? Zauważ, że Blog HejDom.pl nie zawiera inwazyjnych reklam i taki jest mój cel - zminimalizować ich liczbę i tworzyć ciekawe (autorskie) artykuły dzięki Waszemu wsparciu na portalu Patronite!

Wsparcia dla projektu możesz udzielić tutaj  ||    

Lubię się określać jako bloger i tancerz amator uwielbiający Social Media. Jestem współtwórcą Silesian Zouk Festival i Magicland Festival. Właścicielem firmy Mappo.pl - która zajmuje się szeroko pojętym social marketingiem. Jestem zafascynowany mediami społecznościowymi już od... kilkunastu lat! To jak zmieniły nasze życie, jest niewiarygodne. 

Myślę o tym za każdym razem, kiedy widzę uśmiech mojego ojca, przeglądającego zdjęcia dzieci jego brata, który wyemigrował lata temu z rodziną do Kanady i słyszę w głowie jego słowa: kiedyś to ja musiałem rozmowy zamawiać, aby w ogóle go usłyszeć, a teraz... mogę do niego zadzwonić w każdej chwili i zobaczyć go na żywo

Tak, technologia... przez ostatnie lata rozwinęła się tak niewiarygodnie! Doganiamy wizje autorów książek science fiction, którymi zacząłem się fascynować już w dzieciństwie, dla mnie obecne czasy to spełnienie marzeń, które snułem podczas czytania...

Wszyscy domownicy śpią, a mój Smart Home zamiast budzika budzi mnie zapachem świeżo parzonej kawy, rolety w oknach same się otwierają, a z głośników sączy się moja ulubiona muzyka - brzmi jak film SF? Nie, to jest obecna rzeczywistość i jesteś ją w stanie zrealizować za mniej niż 200 zł! 

A Tobie? Marzy Ci się, aby poczuć się jak w filmie SF i głosowo obsługiwać swój dom? A może chcesz aby wszystko działało w tle? Od czego w ogóle  zacząć swoją przygodę z inteligentnym domem? Jakie żarówki, przełączniki i urządzenia kupić? I jak to zrobić, aby było najtaniej ale dobrej jakości? 

Blog HejDom.pl to mój największy projekt, który powstał z ogromnej pasji do gadżetów i nowinek technologicznych, skupionych najbliżej nas - czyli w naszych domach! 

Staram się zebrać i opisać wszystkie urządzenia które kupuje i otrzymuje, a które działają z Google Home i Home Assistance.

Szukam najtańszych rozwiązań Smart Home, zwracając uwagę na prostotę instalacji i konfiguracji.

Prowadzę największy taki blog w Polsce, skupiający się wyłącznie na Smart Home: HejDom - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem - często mam wrażenie, że jako jedyny blog skupiam się wyłącznie na tworzeniu autorskich tekstów!

Tworzę największą polską grupę o tematyce Smart Home z wykorzystaniem Google Home, wszystko znajdziesz tutaj: Google Home Polska - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem

A teraz najważniejsze, dlaczego Patronite? Zauważ, że Blog HejDom.pl nie zawiera inwazyjnych reklam i taki jest mój cel - zminimalizować ich liczbę i tworzyć ciekawe (autorskie) artykuły dzięki Waszemu wsparciu na portalu Patronite!

Co Wy na to?

Przemysław, Stanisław, Piotr, Marek, Marcin, Michał, Bartłomiej, Radomir, Tomasz, Jarosław, Kamil, Marek, by Art, Damian, Mirek już się zdecydowali a osoby które wsparły mnie w ostatnich miesiącach to: Paweł, Dawid, Sylwester, Tobiasz, Grzegorz, Jarek, Mariusz, Tobiasz, Bartosz, Rafał, Marcin, Tomasz, Grzegorz, Piotr, Rafał, Buba, Mariusz, Piotr, Konrad, Marcin, Tomasz, Dariusz, Maciek, Krzysztof, Piotr, Paweł, Michał, Konrad, Daria, Pablo, Piotr, Łukasz, Maciej, Mirek, Maciej, Kamil, Grzegorz, Paweł, Mirosław, Sebastian, Marcin, Hubert, Marcin, Sebastian, Piotr, Kamil, Sławek , Wojtek, Krzysiek, Daniel, Wojtek, Sławek, Damian, Kuba, Bartek, Mateusz, Konrad, Robert, Paweł, Bartek, Marcin, Piotr, Rafał, Bogusław, Grzegorz, Adrian, Krzysiek, Kamil, Adam, Marcin, Marek, Bartek, Dariusz, Dominik, Marek, Katarzyna, Iwona, Anna, Tomek, Mateusz, Arkadiusz, Michał, Michał, Katarzyna i Grzegorz - dzięki!

Ja jestem mega ciekaw tego eksperymentu i bardzo chciałbym, by się udał i zmienił sposób postrzegania blogowania! Bo to jest naprawdę ciężka praca, a pojedynczy (autorski) artykuł to kilka godzin pracy, które potrzeba na niego poświęcić! To co, jesteś gotowy zostać moim patronem? A może wolisz wesprzeć mnie jednorazowo przez Paypal czy postawić kawę?

Wsparcia dla projektu możesz udzielić tutaj  ||    

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Odkurzacz myjący pionowy JIMMY HW10 na mokro i sucho 3 w 1

Od: 1699 zł 2999 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Czekałem na takie połączenie od kiedy zainteresowałem się tego typu odkurzaczami i nareszcie jest, już nie musimy wybierać! No niestety nie do końca... zabrakło mi tutaj dosłownie dwóch akcesoriów do pełni szczęścia ale jest naprawdę dobrze i to dobrej cenie!

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||