Wesprzyj bloga na Patronite lub przez Paypal!

Wesprzyj bloga na Patronite lub przez Paypal!

Dlaczego Patronite? Zauważ, że Blog HejDom.pl nie zawiera inwazyjnych reklam i taki jest mój cel - zminimalizować ich liczbę i tworzyć ciekawe (autorskie) artykuły dzięki Waszemu wsparciu na portalu Patronite!

Wsparcia dla projektu możesz udzielić tutaj  lub tutaj 

Lubię się określać jako bloger i tancerz amator uwielbiający Social Media. Jestem współtwórcą Silesian Zouk Festival i Magicland Festival. Właścicielem firmy Mappo.pl - która zajmuje się szeroko pojętym social marketingiem. Jestem zafascynowany mediami społecznościowymi już od... kilkunastu lat! To jak zmieniły nasze życie, jest niewiarygodne. 

Myślę o tym za każdym razem, kiedy widzę uśmiech mojego ojca, przeglądającego zdjęcia dzieci jego brata, który wyemigrował lata temu z rodziną do Kanady i słyszę w głowie jego słowa: kiedyś to ja musiałem rozmowy zamawiać, aby w ogóle go usłyszeć, a teraz... mogę do niego zadzwonić w każdej chwili i zobaczyć go na żywo

Tak, technologia... przez ostatnie lata rozwinęła się tak niewiarygodnie! Doganiamy wizje rosyjskich autorów książek SF, które czytałem za swojego dzieciństwa, dla mnie obecne czasy to spełnienie marzeń, które snułem podczas czytania...

Wszyscy domownicy śpią, a mój Smart Home zamiast budzika budzi mnie zapachem świeżo parzonej kawy, rolety w oknach same się otwierają, a z głośników sączy się moja ulubiona muzyka - brzmi jak film SF? Nie, to jest obecna rzeczywistość i jesteś ją w stanie zrealizować za mniej niż 200 zł! 

A Tobie? Marzy Ci się, aby poczuć się jak w filmie SF i głosowo obsługiwać swój dom?  Od czego w ogóle  zacząć swoją przygodę z inteligentnym domem? Jakie żarówki, przełączniki i urządzenia warto kupić? I jak to zrobić, aby było najtaniej ale dobrej jakości? 

Blog HejDom.pl to mój najświeższy projekt, który powstał z ogromnej pasji do gadżetów i nowinek technologicznych, skupionych najbliżej nas - czyli w naszych domach! 

Staram się zebrać i opisać wszystkie urządzenia które kupuje i otrzymuje, a które działają z Google Home i Home Assistance.

Szukam najtańszych rozwiązań Smart Home, zwracając uwagę na prostotę instalacji i konfiguracji.

Prowadzę największy taki blog w Polsce, skupiający się wyłącznie na Smart Home: HejDom - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem

Tworzę największą polską grupę o tematyce Smart Home z wykorzystaniem Google Home, wszystko znajdziesz tutaj: Google Home Polska - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem

A teraz najważniejsze, dlaczego Patronite? Zauważ, że Blog HejDom.pl nie zawiera inwazyjnych reklam i taki jest mój cel - zminimalizować ich liczbę i tworzyć ciekawe (autorskie) artykuły dzięki Waszemu wsparciu na portalu Patronite!

Co Wy na to?

Michał, Sylwester, Tobiasz, Grzegorz, Jarek, Mariusz, Tobiasz, Bartosz, Rafał, Marcin, Tomasz, Grzegorz, Piotr, Rafał, Buba, Mariusz, Piotr, Konrad, Radomir, Marcin, Tomasz, Dariusz, Maciek, Krzysztof, Piotr, Paweł, Michał, Jarosław, Konrad, Daria, Kamil, Pablo, Piotr, Marek, Łukasz, by Art, Maciej, Mirek, Maciej, Kamil, Grzegorz, Paweł już się zdecydowali a osoby które wsparły mnie w ostatnich miesiącach to: Mirosław, Sebastian, Marcin, Hubert, Marcin, Sebastian, Piotr, Kamil, Sławek , Wojtek, Krzysiek, Daniel, Wojtek, Sławek, Damian, Kuba, Bartek, Mateusz, Konrad, Robert, Paweł, Bartek, Marcin, Piotr, Rafał, Bogusław, Grzegorz, Adrian, Krzysiek, Kamil, Adam, Marcin, Marek, Bartek, Dariusz, Dominik, Marek, Katarzyna, Iwona, Anna, Tomek, Mateusz, Arkadiusz, Michał, Michał, Katarzyna i Grzegorz - dzięki!

Ja jestem mega ciekaw tego eksperymentu i bardzo chciałbym, by się udał i zmienił sposób postrzegania blogowania! Bo to jest naprawdę ciężka praca, a pojedynczy (autorski) artykuł to kilka godzin pracy, które potrzeba na niego poświęcić! To co, jesteś gotowy zostać moim patronem? A może wolisz wesprzeć mnie jednorazowo przez Paypal?

Wsparcia dla projektu możesz udzielić tutaj lub tutaj 

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Ogrzewanie Tuya: głowica Siterwell (ST) Zigbee

Od: 151 zł 197 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Model: GTZ02 (Siterwell GS361A-H04) to jedne z najciekawszych, bardzo dobrze działających i sterowanych pokrętłem głowic - stylem przypominają droższą konkurencję. Cena za komplet: 2 głowice + bramka - to ok. 100 zł element! Każda kolejna głowica to 30$.

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  lub