Setti+ dostępne w MediaExpert i wspołpracujące z Tuya Smart Life

Setti+ dostępne w MediaExpert i wspołpracujące z Tuya Smart Life

Ależ mnie ta wiadomość ucieszyła - zaczynamy współpracę z MediaExpert a to znaczy, nie tylko testy marki Setti+ działającej na Tuya Smart Life ale również promocje na sprzęt z oficjalnej Polskiej dystrybucji w tym choćby smart odkurzacze  i wiele innych sprzętów!

Zarządzanie całym domem dzięki aplikacji mobilnej jest już możliwe. Możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, sprzętem AGD, systemami monitoringu, a nawet ogrzewaniem. Wystarczy, że wyposażysz swój dom w odpowiednie urządzenia. Setti+ oferuje inteligentne żarówki oraz dokładne czujniki, które zwiększą bezpieczeństwo domowników. Koniecznie zapoznaj się z ofertą producenta i zacznij cieszyć się nowoczesnym domem. Sprzęt kompatybilny jest z aplikacją Tuya Smart, którą bez problemu pobierzesz i zainstalujesz na każdym smartfonie lub tablecie.

Sprzęt marki Setti+ - kupisz na oficjalnej stronie MediaExpert

Obecnie w ofercie dostępne są:

Więc jak widzicie produktów na sam start jest już dość dużo, a to dopiero początek! Bo przecież, wszystko łączy się w ekosystemie Tuya (Smart Life), a to znaczy miliony innych produktów!

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grupy na FB. Będzie nam też miło jak polubisz Fanpage!

Terminal HP T630 do HA

Od: 229 zł 499 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Jest to mocniejsza wersja najbardziej popularnego urządzenie do postawienia systemu smart home jakim jest Home Assistant - jeżeli nie wiesz co to, przeczytaj ten artykuł: Asystent Google | Google Home | Home Assistant - o co w tym wszystkich chodzi? 

Dziwi brak reklam? Przeczytaj dlaczego i wesprzyj bloga na  ||