Ostatnia aktualizacja 2021-11-25

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro

Od: 1747 zł 2726 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Dreame mocno miesza na rynku, oferuje bardzo dobre parametry w rewelacyjnej cenie - ten model to odpowiednik Roborock S6 MAXV czyli posiadający z przodu "kamery" rozpoznające przedmioty w miażdzącej cenie - a jeszcze dorzucili stację na kurz!


Odkurzacza właśnie jest u mnie na testach i jest to delikatnie przeprojektowany model Dreame L10 Pro z dodaną stacją, więc spokojnie możecie wziąć tą recenzje za pewnik. Poniżej tabelka co dokładnie zostało zmienione (w tym zmniejszony pojemnik na wodę niestety). Na test tego modelu zapraszam tutaj: Odkurzacz Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro ze stacją 

Kliknij tutaj i przeczytaj TEST tego urządzenia na blogu!

Jeżeli kupujesz przez Aliexpress koniecznie zapoznaj się z tym artykułem aby zapłacić do MNIEJ! Musisz połączyć najczęściej 3 kupony:  select (czerwony)  +  sprzedawcy (pomarańczowe)  aktualny kod  z powyższego artykułu (artykuł jest cały czas aktualizowany o nowe kody).

Poniżej, jeżeli nie ma informacji obok pozycji Aliexpress  BLACK FRIDAY  to znaczy, że cena będzie dużo niższa, niż to podano - jeżeli tylko zastosujesz powyższą metodę!

Wysyłka Czechy448$ | 699$Kup za 1747 zł na Banggood
Oficjalny Sklep / cena z VAT469$ | 699$Kup za 1829 zł na Aliexpress