Ostatnia aktualizacja 2021-11-20

Xiaomi Mi Band 6 NFC

Od: 199 zł 249 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Najnowsza opaska od Xiaomi z płatnościami NFC! Najważniejsze zmiany to o 50% większy ekran (1,56 cala, 326PPI) i czujnik natlenienia krwi. Wszystko uzupełnione ponad 3x większą liczbą dostępnych aktywności w tym automatyczne ich rozpoznawanie!


Koniecznie przeczytaj: Mi Band 6 NFC - jak podpiąć dowolną kartę z dowolnego banku i nią płacić

W aplikacji Mi Fit wybieramy usługę Xiaomi Pay, wprowadzamy dane wybranej karty Mastercard (lub Curve o czym piszę powyżej), a następnie odpowiedni token zostanie wgrany na urządzenie, przed pierwszą płatnością danego dnia musisz wybrać zapisaną kartę (robisz to na opasce) i wprowadzić dotykowo na opasce ustawiony w aplikacji kod PIN, tak „odblokowana” opaska pozwala na płatności w ciągu 24h, o ile bez przerwy opaska pozostanie na nadgarstku użytkownika. Jak minie 24h lub ją zdejmiesz musisz pin podać ponownie.

Płacenie to odblokowanie opaski (ruchem nadgarstka) i przesunięcie ekranu w bok, następnie przykładamy do czytnika. 

Kliknij tutaj i przeczytaj TEST tego urządzenia na blogu!

Jeżeli kupujesz przez Aliexpress koniecznie zapoznaj się z tym artykułem aby zapłacić do MNIEJ! Musisz połączyć najczęściej 3 kupony:  select (czerwony)  +  sprzedawcy (pomarańczowe)  aktualny kod  z powyższego artykułu (artykuł jest cały czas aktualizowany o nowe kody).

Poniżej, jeżeli nie ma informacji obok pozycji Aliexpress  BLACK FRIDAY  to znaczy, że cena będzie dużo niższa, niż to podano - jeżeli tylko zastosujesz powyższą metodę!

199zł | 249złKup za 199 zł na MediaExpert
Sklep Electro199zł | 299złKup za 199 zł na Allegro
199zł | 249złKup za 199 zł na X-kom