Mamy też super grupę: Promocje elektronika - Facebook jak i Promocje elektronika - Telegram - warto dołączyć! 

Ostatnia aktualizacja 2022-06-18

Kamera Yi Home 1080p (dzień/noc)

Od: 132 zł 484 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Kamera do monitoringu wewnętrznego z nianią nocną - z hiszpańskiego magazynu sprzedawcy. Bardzo dobra jakość obrazu w porównaniu z ceną. Dzięki prostej modyfikacji oprogramowania działa RTSP!


Ogólnie mówiąc bardzo dobra jakość obrazu w dzień i w nocy. Kamera nagrywa na karcie mikro SD, nie ma możliwość zapisu na jakimś dysku sieciowym/rejestratorze. Można wykupić chmurę o ile komuś to potrzebne - jeśli nie dostęp do nagrań mamy bezpośrednio z aplikacji YI Home. Kamera działa na WiFi 2.4GHz warto rozdzielić pasma na routerze.

Opis jednego z użytkowników: Ja używam jej głównie jako 'niani' dla dziecka - sprawdza się idealnie. Nawet poza domem wystarczy odpalić hotspot na telefonie a kamerkę podłączyć zasilaniem z powerbanka.

W teście opisuję dokładnie jak zainstalować yi-hack RTSP! Dzięki temu możemy jej używać lokalnie i zapisywać obraz gdzie tylko chcemy.

Należy pobrać kupon sprzedawcy ze sklepu, dostępny tutaj: zniżka 6$ / Z abonamentem droższa o 2$ ale wysyłka z Hiszpanii, tańsza wysyłka Chiny.

Kliknij tutaj i przeczytaj TEST tego urządzenia na blogu!
Wysyłka Hiszpania/ cena z VAT30$ | 110$Kup za 132 zł na Aliexpress
Wysyłka Hiszpania42$ | 110$Kup za 185 zł na Aliexpress
Oficjalna Polska dystrybucja200zł | 299złKup za 200 zł na MediaExpert