Ostatnia aktualizacja 2021-11-27

Odkurzacz automatyczny XIAOMI MIJIA Mi 1C

Od: 858 zł 1199 zł | Powiadom gdy cena spadnie

Rewelacyjna cena do możliwości. Mycie czyli MOP a ssanie to aż 2500PA. Do tego aplikacja i obsługa WiFi - nie ma lasera ale korzysta z optycznej nawigacji i zapamiętuje mapę! W tej cenie? Warto go kupić i od niego zacząć! 


Zanim kupisz, przeczytaj: Ranking odkurzaczy - który najbardziej opłaca się kupić? 

Jak odróżnić modele? 1C posiada obok przycisku power czarne okienko na optyczną nawigację oraz tylko jedną szczotkę boczą (tą wystającą). 1C (ten model) jest właśnie lepszy model od modelu G1, przez nawigację optyczną i zapamiętywanie mapy.

Jeżeli mamy do wyboru w tej samej cenie to moim zdaniem lepiej kupić Dreame F9, który jest klonem tego odkurzacza i działa z aplikacją Xiaomi Home ale ma 2x większą baterię. Do kupienia tutaj: Xiaomi Dreame F9 

Kliknij tutaj i przeczytaj TEST tego urządzenia na blogu!

Jeżeli kupujesz przez Aliexpress koniecznie zapoznaj się z tym artykułem aby zapłacić do MNIEJ! Musisz połączyć najczęściej 3 kupony:  select (czerwony)  +  sprzedawcy (pomarańczowe)  aktualny kod  z powyższego artykułu (artykuł jest cały czas aktualizowany o nowe kody).

Poniżej, jeżeli nie ma informacji obok pozycji Aliexpress  BLACK FRIDAY  to znaczy, że cena będzie dużo niższa, niż to podano - jeżeli tylko zastosujesz powyższą metodę!

Oficjalna Polska dystrybucja858zł | 1199złKup za 858 zł na MediaExpert
Wysyłka Hiszpania/ cena z VAT224$ | 310$Kup za 874 zł na Aliexpress
Wysyłka Chiny / cena z VAT313$ | 399$Kup za 1221 zł na Banggood